Neden Profesyonel Bir Firma ile Çalışmalı

Tadilat Dekorasyon hizmetlerinde profesyonel firma ile çalışmanız tek muhatap ile birden fazla işin ihtiyaçlarınız anlaşılarak, size taahhüt edilen bütçe ve zamanda, başınız ağrımadan tamamlanmasını sağlar.

Bursa’da Tadilat Dekorasyon hizmetleri alırken MİSA Yapı Dekorasyon ile çalışmak için size 5 neden;

Arkanıza yaslanıp sadece hayal edersiniz, gerisini bize bırakırsınız

Profesyonel mimarlık hizmeti veren bir firma ile çalışırsanız tek tek ustalarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Sadece Mimar/Mühendis ile muhatap olursunuz. Fikirleriniz dinlenilip, anlaşılır ve ihtiyaçlarınıza en uygun hizmeti alırsınız.

Bütçenize Uygun ve Kaliteli Malzemeler Sunulur

Bütçenize göre sizin için kaliteli ve fiyatı uygun olan malzemeleri beraber seçelim. Dilerseniz malzeme seçimlerinizi 3 boyutlu modelleme hizmeti ile yerinde görebilirsiniz.

İşi Vaktinde Bitirmek Çok Önemlidir

Sözleşme yaparken anlaşılmış olan tadilat dekorasyon hizmetleri için size iş süresi belirtilir ve bu süre içerisinde hizmetler eksiksiz tamamlanır. İnsanların peşinde işlerinizi tamamlatmak için koşmazsınız.

Uygulama Sonrasında da Sizinleyiz

MİSA Yapı Dekorasyon olarak hizmetlerimiz sonrasında da garanti hizmeti kapsamında yada başka talepleriniz için yanınızdayız. Bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Evinizin Taşıyıcı Sistemine Zarar Verilmez

MİSA Yapı Dekorasyon işinde ehil kişilerle hizmet verir. Uygulamalar İnşaat Mühendisimiz ve Mimarımız gözetiminde gerektiğinde ilgili mühendislik hesaplamaları yapılarak yerine getirilir. Evinize zarar verip güvenliğinizi tehlikeye atacak uygulamalar yapılmaz. Asla ana taşıyıcılar olan kolonlara ve kirişlere zarar verilmez.

TIKLA ARA
WhatsApp