Hizmetlerimiz


Projelendirme

Alanında uzman proje ekibimiz ihtiyaç duyulması halinde uygulama hizmetlerinin yanında projelendirme hizmeti de sunmaktadır.

Anahtar Teslim Taahhüt

Her taahhüt işinizi proje süresi içerisinde işinde uzman mühendis kadromuz ile projenize uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

Tadilat ve Dekorasyon

Misa Yapı olarak firmamız, kurulduğu günden bu yana tüm tadilat & dekorasyon ihtiyaçlarınızda sizlere profesyonel hizmet sunmuştur.

Alçıpan Dekorasyon Uygulama

Misa Yapı olarak dilediğiniz mekanda Alçı Dekorasyon & Asma Tavan & Bölme Duvar işlemlerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Işık Bandı

Misa Yapı olarak Profesyonel Ekiplerimiz ile sizin istekleriniz doğrultusunda en uygun ve en ekonomik uygulamalar ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Dekoratif Asma Tavan

Asma tavan, tavanlarda fayans, mineral lifi, metal, alçı levha ve laminant gibi malzemelerden imal edilen armatür, spot veya led ışıklı veya ışıksız dekorasyon amaçlı uygulamalardır.

Bölme Duvar

Bölme duvar geniş alanları daraltmak mevcut alanı küçülterek farklı odalar oluşturmanıza olanak sağlayan sistemdir. Misa Yapı olarak öncelikli tercihimiz Alçıpan Bölme Sistemleri olup, siz değerli müşterilerimize bu seçeneği sunmaktayız.

Duvar Kağıdı

Evinizi uzun bir günün sonunda gelmeyi dört gözle bekleyeceğiniz bir yer haline getirmek için dekore etmek çok önemlidir. Evinizi dekore etmeye başlamak için en iyi yol duvarlara özel duvar kağıtları eklemektir.

Vestiyer ve Portmanto

Portmanto ve vestiyer evlerde fonksiyonel bir mobilya olarak karşımıza çıkar. Portmanto birçok evde genellikle kapı girişinde ve antrelerde bulunur. Evlerde, depolama ve elbiselerinize düzenleme, portmanto modelleri ile çok sayıda giyim eşyasını düzenleme sağlayabilirsiniz.

Mutfak Dekorasyonu

Firmamız uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile mutfağınızı hayalinizdeki şekil ve yapıya dönüştürebilmektedir.

Banyo Dekorasyonu

Firmamız uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile banyonuzu dilediğiniz şıklığa ulaştırmaktadır.

Duşakabin Sistemleri

Misa Yapı olarak banyoların vazgeçilmezi olan duşakabin sistemleri uygulaması ile de sizlere hizmet vermekteyiz.

Fayans ve Seramik Uygulaması

Misa Yapı olarak firmamız, evinizde veya ofisinizde dilediğiniz mekanda fayans ve seramik uygulama hizmeti vermektedir.

Parke

Misa Yapı olarak firmamız, evinizde veya ofisinizde dilediğiniz mekanda yer zeminine parke uygulama hizmeti vermektedir.

Kapı

Kapılar evinizin her bölümüyle ayrı bir sayfa açmanıza olanak sağlamaktadır. Misa Yapı olarak yaşanılan mekanları özel kılmak ve beğeniler konusunda ahşabın sıcaklığını müşteriler ile buluşturmayı hedeflemekteyiz.

PVC Doğrama

PVC doğrama, mimari çözümlerin vazgeçilmez bir parçasıdır.

İzolasyon

Su kaçağı ve yapıların su alması çok can sıkıcı bir durumdur. Buna engel olmak aslında mümkün.

Havuz İmalat

Misa Yapı olarak çalışmış olduğumuz çözüm ortağı firmalarımız ile sizin istekleriniz doğrultusunda birbirinden farklı havuzları tasarlayarak hizmetinize sunmaktadır.

Temiz ve Pissu Tesisatı

Misa Yapı olarak mekanik hizmetler konusunda temiz su, içme suyu ve atık su için tesisat hizmetleri gerçekleştiriyoruz.

Elektrik Tesisatı

Elektrik Tesisatı işlerinizde bizi tercih etmeniz durumunda alanında uzman usta kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımızla adresinize gelerek profesyonel bir şekilde anahtar teslim hizmet sunmaktayız.

Suni ve Doğal Taş Kaplama

Yüzey kaplama malzemeleri düşünüldüğü zaman basit ve çabuk zarar gören oluşumlar olarak düşünülebilir, fakat Misa Yapı uygulamada kullanılacak malzeme çeşitliliği ile sizlere bu alan da modern tasarımlar sunmaktadır.

Boya & Badana İşleri

Firmamız evinizde , ofisinizde veya dilediğiniz bir mekanda oluşabilecek boya & badana ihtiyaçlarınızda kaliteli hizmet vermektedir.

Kartonpiyer

Mekanlara değer katan başlıca uygulamalardan birisi olan kartonpiyerdir. Kartonpiyer çalışmaları iç ve dış dekorasyon uygulamalarının temelini oluşturmaktadır.

Saten Alçı Uygulama

Alçı ekonomiktir. Çimento, kum,kireç, ile yapılan kaba ve ince sıvaya kıyasla, alçı kullanımı % 20 daha ucuza mal olmaktadır.

Sıva Alçı Uygulama

Alçı sıva işleriniz için kaliteli ustalarımız, modern ekip ve ekipmanlarımız ve uygun fiyatlarımızla sizlere bir telefon kadar yakınız.

Her Türlü Kırım ve Yıkım

Misa Yapı olarak gerekli olan tüm yıkım ve kırım işlemlerinizde sizlere sorunsuz bir biçimde hizmet sunmaktayız.

TIKLA ARA
WhatsApp