Misa Yapı olarak firmamız Bursa‘da kurulduğu günden bu yana profesyonel kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Tadilat, Dekorasyon ve her türlü İnşaat işlerinizde uygun fiyat ve sorunsuz hizmet politikasını bir numaralı hedefi haline getiren firmamız, proje ayırt etmeksizin büyük bir titizlikle çalışmaktadır.

Tamamı alanında uzman Mimar, Mühendis ve Ustalardan oluşan kadromuz ile tüm ihtiyaçlarınızda sizlere kısa sürede kaliteli hizmet vermekteyiz.

Başlıca Mutfak ve Banyo Dekorasyonu, Alçıpan ve Işık Bandı Uygulamaları, Seramik Ugulaması, Parke ve Süpürgelik Uygulaması, Dekoratif Asma Tavan Uygulaması, Anahtar Teslim Taahhüt gibi daha birçok alanda hizmet veren firmamız tüm Tadilat ve Dekorasyon işlerinizi zamanında ve anahtar teslim olarak tamamlamaktadır.

Sizin de evinizde, ofisinizde veya dilediğiniz mekanlardaki her türlü tadilat, dekorasyon ve inşaat işleriniz ile ilgili bilgi almak için dilediğiniz zaman iletişim sayfamızda yer alan numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

 

Teknik Personelimiz

Enes Şahin – İnşaat Mühendisi

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi İnşaat Bölümü

Trakya Üniversitesi Yapı Öğretmenliği

Uludağ Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümlerini başarı ile tamamlamıştır.

Ahmet Tekinalp -Yüksek İnşaat Mühendisi

Düzce Üniversitesi Yapı Öğretmenliği

Düzce Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans

Uludağ Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümlerini başarı ile tamamlamıştır.

Mine Kınıcı – Mimar

Trakya Üniversitesi Mühendislik- Mimarlık Fakültesi

TIKLA ARA
WhatsApp