Sıfırdan Villa Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sıfırdan Villa Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz? Sıfırdan villa yaptırırken nelere dikkat edilmeli konusu aslında herkesin göz önüne aldığı bir durumdur. Yeni bir ev satın almak ya da sıfırdan bir ev yaptırmak mı istiyorsunuz? Bu durumda dikkat etmeniz ve göz önünde bulundurmanız gereken pek çok detay var. Var olan hazır bir evi satın almak yerine anahtar teslim […]

Ahşap Kapı Tadilatı ve Bakımı Nasıl Yapılır?

Ahşap 150° derecede yanmaya başlar. Yanarken enerji veren bir yapıdadır. Yangının şiddetle sürdüğü anlarda (400°-1000° derece) çam kökenli ahşap elemanlar üst yüzeyden içeriye doğru saatte 5 cm hızla yanarlar. Ahşabın kesilerek standart boyutlara getirilmiş haline kereste denir. Ahşap birinci dereceden ısı yalıtım malzemesi olarak kullanılmaz fakat binanın kullanıldığı yerinde kullanım amacı dışında ısı yalıtımına katkıda […]

Neden Profesyonel Bir Firma ile Çalışmalı

Tadilat Dekorasyon hizmetlerinde profesyonel firma ile çalışmanız tek muhatap ile birden fazla işin ihtiyaçlarınız anlaşılarak, size taahhüt edilen bütçe ve zamanda, başınız ağrımadan tamamlanmasını sağlar.

Banyo Dekorasyonunda 3 Temel Nokta

Banyo dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken gereken üç maddeyi sizler için derledik. İşte banyo dekorasyonunda üç temel nokta

Seramik Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Evinizde köklü bir değişiklik yapmaya; zeminlerde ve duvarlarda farklılığa gitmeye karar verdiyseniz doğru yerdesiniz! Bu aşamalarda, oldukça kullanışlı ve dayanıklı olan seramiklerden yardım alabileceğinizi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Coronavirus (Koronavirüs) nedir? Korona Virüsü nasıl bulaşır?

Dünya üzerinde ilk kez 1960’lı yıllarda görülen Covid-19 olarak adlandırılan virüs, koronavirüs ya da corona virüsü adıyla biliniyor. Koronavirüs aralık ayında Çin’in Wuhan bölgesinde ortaya çıkmasıyla birlikte dünyayı etkisi altına aldı.

Evinizin Değerini Arttıracak Yenilikler

Şu ana kadar evinizin değerini kaybetmesine neden olan hatalar yapmış olabilirsiniz, ancak artık tam tersini yapmaya, yani evinizin değerini arttıracak yenilikler yapmanın zamanı geldi.

Mutfak Tadilatı İçin En Uygun Zaman Nedir?

Ferah, şık ve kullanışlı bir mutfağa sahip olmayı kim istemez? Hepimiz mutfağa adım attığımız anda huzur bulmayı ve mis gibi yemekler pişirip sevdiklerimiz ile paylaşmayı hayal ederiz.

Tadilat ve Dekorasyon

Tadilat, daha önce kullanılmış ve kullanım ömrünü tamamlamış ya da tamamlamaya yakın yapı ürünlerinin değiştirilmesidir. Dekorasyon ise, kişilerin ya da yapının durumuna göre estetik kazandırmaktır.

Evinizi Boyarken Bilmeniz Gerekenler

Eviniz için boya tercihi yapmak çok da hafife alınmaması gereken bir seçim. Çünkü boya bir odanın hem genel görünüşünü hem de mobilyaların klasik duruşunu birinci dereceden etkiler. Bunun için yapılmaması gereken hatalara dikkat etmek gerekli.

Evi Satışa Çıkarmadan Önce Tadilat Yapılmasının Önemi

Evlerini satışa çıkaracak olanlar tadilat yaptırarak ev satış değerlerinin en üst düzeye çıkarılmasını sağlayabilir.

Proje Uygulamasının Doğru Yapılması

Yapıların ve uygulamaların ana temelini projeler oluşturmaktadır. Uygulama yapılacak alana ve ihtiyaca uygun çizilmeyen projeler iş…

TIKLA ARA
WhatsApp