Banyo Dekorasyonunda 3 Temel Nokta

Banyo dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken gereken üç maddeyi sizler için derledik. İşte banyo dekorasyonunda üç temel nokta;

Duşlar: Bugünlerde dekorasyon deyince çevre duyarlılığı çok fazla güdeme geliyor. O nedenle banyo dekorasyonunda büyük duş tercihi ön plana çıkıyor. Bu seçim banyolarda sade ve ferah görünümü de öne çıkarıyor. Modern banyo tasarımlarında, hatlar daha da sadeleşiyor. Duşa kabinler ise artık şeffaflığın göstergesi olarak camdan yapılıyorlar.

Renk: Banyolarda alışılmışın dışına çıkan renkler bu yıl çok ilgi görüyor. Duvarlarda ve banyo malzemelerinde akıllıca kullanılmış renkleri artık daha sık rastlayacağız. Örneğin 2018 yılının en iyi banyo rengi bakır kırmızısı seçilmişti. Sizi yansıtan ve cesaretin göstergesi olan renk alternatiflerini deneyeceğiniz bol renkli 2021 yılı, banyo dekorasyonunda da renkleri canlandırıyor.

Banyo karoları: Klasik beyaz karoları her zaman popülerliğini koruyor ve banyolarda en fazla kullanılan malzeme olmayı sürdürüyor. Ancak son bir kaç yılda klasik beyaz karoların yanında alışılmışın dışında çok farklı tarzlarda banyo karoları piyasaya çıktı. Örneğin Vintage bir görüntü yaratmak ve mekanı canlandırmak için, yer karolarının uyum sağlamadığı bir trend sıklıkla kullanılıyor. Koyu siyah ve mürekkep mavisi renk karolar en çok tercih edilen modeller arasında. Deniz mavisi ise farklı aydınlatma dokunuşlarıyla neredeyse tamamen siyah görünüyor, mekana derinlik ve zenginlik katıyor. Banyonuzu dekore ederken karoların şekilleri de önemle düşünmeniz gereken ayrıntılar arasında.

TIKLA ARA
WhatsApp