Alçı Dekorasyon, Asma Tavan ve Bölme Duvar

Misa Yapı olarak dilediğiniz mekanda Alçı Dekorasyon, Asma Tavan ve Bölme Duvar işlemlerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Dekorasyonun başlıca hizmetlerinden biri olan Alçı, her mekanda kaliteli görüntü sunacak şekilde uygulanabilmektedir.

Alçı hizmetlerimiz başında Kartonpiyer, Kemer, Payanda gibi görüntü olarak mekanınıza şıklık katacak uygulamalar yer almaktadır. Tamamı alanında uzman ustalardan oluşan ekibimiz Alçı uygulamalarında sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.

Bunlara ek olarak mekanınıza farklı bir görüntü katan uygulamalardan biri olan Asma Tavan konusunda da sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Uzman alçı ustalarımız dilediğiniz mekanda sizlere kaliteli işçilik sunmaktadır. Uygulama yapılan asma tavana en uygun ışıklandırmayı seçen ekibimiz, mekanınızda şık bir görüntü oluşturmak için titizlikle çalışmaktadır.

Firmamız son zamanlarda oldukça yaygınlaşan Alçıpan Bölme Duvar konusunda da uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Bölme duvarlar seçilen mekanda dilediğiniz ebat ve boyda kullanılabilmektedir. Bölme duvarlar kolay kullanımı, yangına dayanaklılığı ve deprem gibi durumlarda patlamaması gibi sebeplerden oldukça güvenli uygulamalardır.

Siz de Alçı Dekorasyon, Asma Tavan, Bölme Duvar ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

TIKLA ARA
WhatsApp